★★★★★ 4.8/5 ŚREDNIA OCENA GOŚCI

Apartamenty Karkonosze

Apartamenty Karkonosze

Widok na zamek Chojnik i śnieżne kotły z apartamentów w Cieplicach

Gdzie najlepiej szukać apartamentów w Karkonoszach?

 

Karkonosze to wspaniałe miejsce zarówno na wypoczynek aktywny, jak i na spokojny wyjazd z rodziną. Oferują wiele wspaniałych atrakcji turystycznych oraz mnóstwo szlaków pieszych i rowerowych. Szukając noclegów w tym malowniczym miejscu, najczęściej sprawdzamy popularne miejscowości (np. Karpacz). Istnieją jednak lepsze alternatywy, takiej jak Cieplice, gdzie znajdziemy najlepsze apartamenty w Karkonoszach.

 

Uzdrowisko w Cieplicach – najlepsze miejsce na apartamenty w Karkonoszach

 

Cieplice to obecnie dzielnica Jeleniej Góry, to jedno z najbardziej znanych uzdrowisk w tym rejonie. Swoją popularność zawdzięczają niezwykłym właściwością lokalnych wód termalnych, które wykorzystuje się tu w wodolecznictwie. Okolice Cieplic to także wiele wspaniałych, historycznych obiektów takich jak: Zamek Chojnik, Pałac Schaffgotschów i wiele innych.

 

Cieplice to optymalne miejsce na bazę wypadową w Karkonosze

 

Najpopularniejsze miejscowości turystyczne w Karkonoszach są oddalone od siebie spory kawałek drogi. Cieplice są położone w bardzo optymalnym miejscu, co czyni je idealnym miejscem za bazę wypadową w góry. Ścieżki rowerowe zaczynają się tutaj tuż za furtką, a najbliższe szlaki piesze to kilkanaście minut jazdy samochodem. Wato więc wziąć pod uwagę to miejsce przy szukaniu apartamentów w Karkonoszach.